BBC

OD 26 LUTEGO DO 1 KWIETNIA ODKODOWANE WSZYSTKIE KANAŁY BBC DOSTĘPNE W GAWEX MEDIA !!!

W ŚWIECIE BBC KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE.

  • BBC Brit to kanał adresowany przede wszystkim do młodych mężczyzn. Znajdą w nim wszystko, co uwielbiają: od samochodów przez biznes po programy dokumentalne i naukę.
  • Widzowie przeżyją z BBC Earth niezwykłe przygody, stawią czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzą też za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC.
  • BBC Lifestyle zabiera widzów w kulinarną podróż dookoła świata, zmienia domy w rezydencje marzeń, a swoim widzom doradza, jak lepiej wyglądać, by czuć się wspaniale na co dzień.
  • BBC HD to kanał z doskonałymi brytyjskimi serialami, dzieło czołowego producenta telewizji wysokiej rozdzielczości. Pokazuje najlepsze seriale BBC kręcone i emitowane w formacie HD.
  • CBeebies to kanał telewizyjny skierowany do dzieci – od niemowlaków, poprzez 3-4 letnie maluchy, aż do starszych przedszkolaków. Świat CBeebies jest pełen barw, opowieści, odkryć i śmiechu, zaś przyjazne postaci – Charlie i Lola czy Teletubisie – pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię. Programy takie jak Pan Robótka podsuwają małym widzom pomysły na znakomite, twórcze zabawy.

W paśmie odkodowanym będą dostępne kanały *: BBC HD (kanał 119), BBC Brit (kanał 371), BBC Brit HD (kanał 368), BBC Earth (kanał 370), BBC Earth HD (kanał 367), BBC Lifestyle HD (kanał 372), BBC CBeebies (kanał 530), BBC World News (kanał 800).

Telewizja Cyfrowa w Gawex Media

* Dostęp do odkodowanych kanałów, uzależniony jest od technologii świadczonej usługi oraz od posiadanego pakietu Telewizji Cyfrowej.