Euro
Kanał TVP4K jest dostępny
dla wszystkich odbiorców telewizji cyfrowej na poz. 421

Programy 4K dostępne są poprzez następujące urządzenia:
TVP4K
W każdym przypadku do odbioru jest konieczny telewizor 4K (UHD)

EURO 2020

Łącznie zostanie rozegranych 51 meczów. Finał zaplanowano na niedzielę 11 lipca na Wembley. W Londynie odbędą się także również dwa półfinały. Wszystkie spotkania będzie można obejrzeć na żywo na antenach TVP oraz online w TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej TVP Sport oraz telewizji hybrydowej. Do wyboru będą cztery ścieżki dźwiękowe, w tym bez komentarza.

Składy grup Euro 2020

  • Grupa A (Rzym/Baku): Turcja, Włochy (gospodarz), Walia, Szwajcaria
  • Grupa B (Kopenhaga/Sankt Petersburg): Dania (gospodarz), Finlandia, Belgia, Rosja (gospodarz)
  • Grupa C (Amsterdam/Bukareszt): Holandia (gospodarz), Ukraina, Austria, Macedonia Północna
  • Grupa D (Londyn/Glasgow): Anglia (gospodarz), Chorwacja, Szkocja (gospodarz), Czechy
  • Grupa E (Sankt Petersburg/Sewilla): Hiszpania (gospodarz), Szwecja, POLSKA, Słowacja
  • Grupa F (Monachium/Budapeszt): Węgry (gospodarz), Portugalia, Francja, Niemcy (gospodarz)

MECZE GRUPY A

  • piątek, 11 czerwca - Turcja – Włochy (Rzym, godz. 21.00)
  • sobota, 12 czerwca - Walia – Szwajcaria (Baku, 15.00)
  • środa, 16 czerwca - Turcja – Walia (Baku, 18.00), Włochy – Szwajcaria (Rzym, 21.00)
  • niedziela, 20 czerwca - Szwajcaria – Turcja (Baku, 18.00), Włochy – Walia (Rzym, 18.00)

MECZE GRUPY B

  • sobota, 12 czerwca - Dania – Finlandia (Kopenhaga, 18.00), Belgia – Rosja (Petersburg, 21.00)
  • środa, 16 czerwca - Finlandia – Rosja (Petersburg, 15.00)
  • czwartek, 17 czerwca - Dania – Belgia (Kopenhaga, 18.00)
  • poniedziałek, 21 czerwca - Rosja – Dania (Kopenhaga, 21.00), Finlandia – Belgia (Petersburg, 21.00)

MECZE GRUPY C

  • niedziela, 13 czerwca - Austria – Macedonia Północna (Bukareszt, 18.00), Holandia – Ukraina (Amsterdam, 21.00)
  • czwartek, 17 czerwca - Ukraina – Macedonia Północna (Bukareszt, 15.00), Holandia – Austria (Amsterdam, 21.00)
  • poniedziałek, 21 czerwca - Macedonia Północna - Holandia (Amsterdam, 18.00), Ukraina – Austria (Bukareszt, 18.00)

MECZE GRUPY D

  • niedziela, 13 czerwca - Anglia – Chorwacja (Londyn, 15.00)
  • poniedziałek, 14 czerwca - Szkocja – Czechy (Glasgow, 15.00)
  • piątek, 18 czerwca - Chorwacja – Czechy (Glasgow, 18.00), Anglia – Szkocja (Londyn, 21.00)
  • wtorek, 22 czerwca - Chorwacja – Szkocja (Glasgow, 21.00), Czechy – Anglia (Londyn, 21.00)

MECZE GRUPY E

  • poniedziałek, 14 czerwca - Polska – Słowacja (Petersburg, 18.00), Hiszpania – Szwecja (Sewilla, 21.00)
  • piątek, 18 czerwca - Szwecja – Słowacja (Petersburg, 15.00)
  • sobota, 19 czerwca - Hiszpania – Polska (Sewilla, 21.00)
  • środa, 23 czerwca - Słowacja – Hiszpania (Sewilla, 18.00), Szwecja – Polska (Petersburg, 18.00)

MECZE GRUPY F

  • wtorek, 15 czerwca - Węgry – Portugalia (Budapeszt, 18.00), Francja – Niemcy (Monachium, 21.00)
  • sobota, 19 czerwca - Węgry – Francja (Budapeszt, 15.00), Portugalia – Niemcy (Monachium, 18.00)
  • środa, 23 czerwca - Portugalia – Francja (Budapeszt, 21.00), Niemcy – Węgry (Monachium, 21.00)

1/8 FINAŁU

  • sobota, 26 czerwca
    1. 2A – 2B (18:00, Amsterdam)
    2. 1A – 2C (21:00, Londyn)
  • niedziela, 27 czerwca
    3. 1B – 3A/3D/3E/3F (21:00, Sewilla)
    4. 1C – 3D/3E/3F (18:00, Budapeszt)
  • poniedziałek, 28 czerwca
    5. 2D – 2E (18:00, Kopenhaga)
    6. 1F – 3A/3B/3C (21:00, Bukareszt)
  • wtorek, 29 czerwca
    7. 1E – 3A/3B/3C/3D (21:00, Glasgow)
    8. 1D – 2F (18:00, Londyn)

ĆWIERĆFINAŁY

  • piątek, 2 lipca
    I. zwycięzca 6 – zwycięzca 5 (18:00, Petersburg)
    II. zwycięzca 3 – zwycięzca 2 (21:00, Monachium)
  • sobota, 3 lipca
    III. zwycięzca 7 – zwycięzca 8 (21:00, Rzym)
    IV. zwycięzca 4 – zwycięzca 1 (18:00, Baku)

PÓŁFINAŁY

  • wtorek, 6 lipca
    zwycięzca I – zwycięzca II (21:00, Londyn)
  • środa, 7 lipca
    zwycięzca IV – zwycięzca III (21:00, Londyn)

FINAŁ EURO 2020

  • niedziela, 11 lipca (21:00, Londyn)