Uwaga wilki

  • Eliza Świtling
  • 2014-03-14 15:09:09
Uwaga wilki
  • Zdjęcie: czytelnik

W tym tygodniu na trasie Jeleń - Śmiadowo, jeden z naszych czytelników zauważył dwa wilki.

Nasz czytelnik zauważył dwa wilki, które wyszły na szosę na trasie do Śmiadowa. Zwierzęta po zauważeniu auta zawróciły, jeden wbiegł do lasu ale drugi został na łące. Kierowca szybko wyciągnął telefon i próbował uwiecznić wilki, po czym przesłał nam zdjęcia. 

Już od dawna wiadomo, że na pomorze wróciły wilki, jednak są to zwierzęta, które unikają spotkań z ludźmi. Tym bardziej dziękujemy naszemu czytelnikowi za przesłane nam zdjęcia.

Dzisiaj na antenie TV Gawex rozmowa z rzecznikiem prasowym regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, panem Jarosławem Przygockim właśnie na temat wilków. Zapraszamy do oglądania.

Komentarze (9)

Ratheus 2014-03-10 22:32

Nie koniecznie to muszą być wilki, bo z tych zdjęć nic nie wynika.

jeger 2014-03-11 07:56

Coś mi się wydaje, że to okolice Ciemina. To nie jest zdjęcie zrobione na trasie Jeleń - Śmiadowo!

Bart 2014-03-11 09:18

A czy trasa Jeleń - Śmiadowo, nie idzie przez Ciemino?

okoger 2014-03-11 16:11

to koń

Bondmaid 2014-03-12 11:29

Trasa Śmiadowo- Jeleń nie przebiega przez Ciemino!!

kierowca bb 2014-03-13 18:20

Jeżeli mówimy o parze wilków to sam prawie potrąciłem wilka na trasie Biały Bór - Szczecinek a dokładnie 100 m za miejscowością Drzonowo. Jeden z nich wbiegł na drogę musiałem się zatrzymać aby uniknąć zderzenia, wtedy zauważyłem drugiego stojącego w polu jakieś 50 m od drogi. Może to ta sama para wilków?

Olek 2014-03-14 20:35

Co za szał z tymi wilkami, w końcu pośród lasów tu żyjemy...

leśnik 2014-03-14 20:58

A ja złapałem wilka, gdy siedziałem na kamieniu.

loko 2014-03-15 21:17

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka..