Pierwszy mecz w 2018 roku żaczków EMET Basket

• 2018-01-12 11:42:56

W swoim pierwszym meczu w 2018 roku młodzi koszykarze podejmowali u siebie gości z Koszalina. W hali sportowej przy ulicy Jasnej odbył się mecz w ramach Zachodniopomorskiej Ligi Żaczków i od pierwszych minut był to bardzo wyrównany mecz.

Żadna z drużyn nie potrafiła wypracować większej przewagi. Dopiero w 4 kwarcie goście, którzy dysponowali lepszymi warunkami fizycznymi, odskoczyli na kilka punktów i ostatecznie wygrali to spotkanie 59 :50. Jak podsumowuje trener Szymon KIedel, był to bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych zawodników, którzy są najmłodszą drużyną w lidze.

Skład drużyny EMET Szczecinek: Rodziewicz Tymon, Klamka Jaś, Goral Olek, Czubaszek Miłosz, Kiedel Maciej, Sienkiewicz Igor, Polichowski Mateusz, Kaczmarczyk Adam, Szklarski Jakub, Bedka Krzesimir, Wasiluk Dawid, Zielenkiewicz Paweł. Trenerzy: Szymon Kiedel, Piotr Wujtiuk.