Czaplinek. Nożem kuchennym obciął uszy swojemu psu

  • KW
  • 2017-09-12 10:55:35
Czaplinek. Nożem kuchennym obciął uszy swojemu psu
  • Zdjęcie: TV Gawex

Do tego bestialskiego zdarzenia doszło w miniony weekend w jednym z czaplineckich mieszkań. Pijany, około 30-letni mężczyzna nożem kuchennym obciął uszy swojemu psu. Sadysta został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji w Czaplinku i usłyszał już zarzut znęcania się nad psem ze szczególnym okrucieństwem. Zastosowano wobec niego również dozór policyjny, natomiast pies trafił do przytuliska. Mężczyźnie grożą teraz nawet 3 lata więzienia.

Komentarze (18)

eddy 2017-09-12 11:38

tylko 3?! kpina. uszy mu obciąć!

Kinga 2017-09-12 13:43

To tak jakby obciąć uszy człowiekowi... I za to tylko 3 lata? KPINA!

Jolka 2017-09-12 15:02

Co za skur.... zrobic mu to samo niech poczuje to co czul ten biedny pies

Karola 2017-09-12 15:23

Zwyrodnialec, zrobić mu to samo

hrxcvt 2017-09-12 17:45

3 lata więzienia za taki poj**any czyn 8-10 lat i kuwa 40 tys zadośc-uczynienia za taki czyn 3 lata haha i jeszcze w zawieszeniu pewnie kpina!!!!!!

kate 2017-09-12 19:25

wnioskuje o dożywocie dla Pana !

hmm 2017-09-12 22:58

Zabić

mini 2017-09-12 23:00

Do pierdla...draniu, i tobie tez obciac uszy !!!!!!!!

You 2017-09-12 23:03

Oby ci w pace nie tylko uszy obcieli sadysto !!!

kochamzwierzęta 2017-09-13 21:17

bezwzględnie do odsiadki! Ale znając nasze sądy będzie w zawiasach - porażka

Zbyszek 2017-09-13 22:14

Trwa zbiórka na leczenie psiaka: jest już 880 zł, akcję wsparło 33 osoby: https://pomagam.pl/czaplinekpiesek

Marcin B. 2017-09-14 21:09

https://pomagam.pl/czaplinekpiesek

eee 2017-09-15 15:51

Chodzi z podniesioba glowa po ulicy... nie czuje skruchy...

lolo 2017-09-16 12:08

Jedyna sprawiedliwość to społeczny samosąd tak jak to robią w krajach muzułmańskich.Oko za oko.

Terezza 2017-09-17 14:45

Obciąć gnojowi uszy i jeszcze coś do tego

Ewaj. 2017-09-17 17:49

Jemu teraz obciąć nabiał,niech zobaczy jak to bolk.Sk.....yn!

Kocham wszystkie zwierzęta 2017-09-21 06:51

Ja bym Cię kroiła i soliła mam nadzieje że w więzieniu zrobią z tobą to samo i nie tylko